Майстер-класи/Workshops

Проходження курсу майстер-класів

ТОВ «Інклюзивна література» пропонує пройти курс авторських майстер-класів від провідних фахівців у сфері інклюзії та комунікації, пройти перевірочні тести курсу та отримати сертифікат про проходження курсу майстер-класів із зазначеною кількістю годин, а саме 30 годин (1 кредит ЄКТС).

Згідно Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №800 від 28 серпня 2019 року, участь у майстер-класах є одним з основних видів підвищення кваліфікації. Підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників шляхом їх участі у семінарах, практикумах, тренінгах, вебінарах, майстер-класах тощо здійснюється відповідно до річного плану підвищення кваліфікації закладу освіти та не потребує визнання його педагогічною (вченою) радою.

Курс спрямований на формування та розвитку комунікаційної, інклюзивної та мовленнєвої компетентностей.

Кожен учасник курсу безкоштовно отримає електронний навчальний посібник «Інклюзивна література в сучасному європейському книговиданні» (автор О.Осмоловська), рекомендований на засіданні Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка, протокол № 8 засідання Вченої Ради Університету від 23.09.2021 р.

Курс передбачає проходження 4-х майстер-класів в онлайн-форматі, проходження перевірочних тестів та самостійне опрацювання теоретичної та практичної частин навчального посібника «Інклюзивна література в сучасному європейському книговиданні» разом з виконанням завдань для самоконтролю та фінальне анкетування учасників курсу. Можливе заочне проходження курсу.

Майстер-класи 

1. Альтернативна і додаткова комунікація - асистивна технологія для спілкування без бар'єрів  у освітньому процесі

     ТРЕНЕР

Ганна Усатенко,  психолог, громадська діячка, аспірантка ІСПП НАПНУ, лідерка соціального підприємства "ДивоГра", голова ГО "Центр соціально-психологічної підтримки сімей  «Моя родина» (м. Київ, Бровари)


 

2. Ейдетика та мнемотехніка - комунікативні інструменти, які спрощують запам'ятовування, полегшують пригадування та покращують настрій

ТРЕНЕР

Мар’яна Лелик, письменниця, редакторка, тренерка з ейдетики та мнемотехніки, володарка Спецвідзнаки «Інклюзивні оповідання «Terra інклюзія» Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова»


 

3. Робота з освітнім середовищем в рамках TEACCH – концепції

      ТРЕНЕР

Катерина Островська, завідувач кафедри спеціальної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка, керівник освітньо-консультативного центру Львівського осередку ГО "Справа Кольпінга в Україні", доктор психологічних наук, професор, психолог, психотерапевт, супервізор, тренер


 

4. Інклюзивна література – просвітницький інструмент для виховання культури безбарєрності в освітньому середовищі

ТРЕНЕР

Олена Осмоловська, письменниця, видавчиня, директорка ТОВ «Інклюзивна література», доцент кафедри видавничої справи Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка


 

 

Для запису на курс майстер-класів та отримання інформації щодо вартості курсів пишіть на пошту inbooksua@gmail.com. Можливе укладання договорів із закладами освіти.

http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/