РЕЗУЛЬТАТИ інклюзивного літературного конкурсу для дітей та юнацтва імені Дмитра Ружевича

Шановні добродії!

«Видавничий центр «12» за інформаційної підтримки Донецької обласної державної адміністрації організував інклюзивний літературний конкурс для дітей та юнацтва імені Дмитра Ружевича із почуттям глибокої пошани та світлої пам’яті Дмитрика Ружевича та з метою популяризації читання.

У цей перший рік проведення конкурсу до видавництва надійшло 49 рукописів від дітей та юнацтва з різних куточків України.

Журі конкурсу очолили:

Олена Осмоловська, засновниця конкурсу, директор «Видавничого центру «12», письменниця, доцент Київського університету імені Бориса Грінченка;

Євгенія Пірог – письменниця, громадська діячка, авторка проектів «Всі мрії», «Додай читання» та «Дмитрикова пошта»;

Мар’яна Лелик – письменниця, поетеса, володарка першої Спецвідзнаки Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» - Інклюзивні оповідання «Terra інклюзія».

Журі конкурсу обрало переможців у трьох вікових категоріях: діти, підлітки та юнацтво.

Категорія «діти» - Єфімова Аліса, 9 років, Донецька область, місто Дружківка, оповідання «Вальс життя».

Категорія «підлітки» – Ступак Марія, 14 років, Київ, оповідання «У тиші. Щоденник Деї Деснякової». Нечаєва Софія, 14 років, Слов'янськ, оповідання ”Дивний сон”.

Категорія «юнацтво» - Балжи Данило, 17 років, Маріуполь, оповідання «Завтра також буде тепло...».

У зв’язку з оголошеним в країні карантином церемонія нагородження переможців 15 травня у м. Краматорську цьогоріч не відбудеться, але головне, - конкурс відбувся і кожен учасник відчув себе частинкою спільної історії.

Переможці отримають: - чудові книжкові подарунки від «Видавничого центру «12» та від вірних друзів та партнерів конкурсу - найкращих українських видавництв «Саміт-книга», «Віват», «Ранок» та ВГ «Кенгуру»; - рік партнерської підтримки від «Видавничого центру «12» (інтерв’ю з переможцями, організація майстер-класів з письменниками, сприяння розвиткові літературних здібностей юних переможців конкурсу).

За результатами конкурсу буде видана електронна збірка з творами усіх учасників конкурсу та надана для використання у вільному доступі. Щиро вдячні шановним партнерам за підтримку та усім юним учасникам за цей неймовірний досвід. А також вчителям, бібліотекарям та батькам, які допомагали юним учасникам. Це лише перший крок. Крок до інклюзивного культурного життя для кожного. Ми його зробили разом. Віримо, що наступного року родина нашого конкурсу поповниться новими учасниками, партнерами та вірними друзями!

 

http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/