Літературно про інклюзію / Inclusive literature meeting

20 листопада 2017 року о 15.00 у приміщенні «Оціум 51. Бібліотека" за адресою: м. Київ, вулиця Ентузіастів, 51/24 відбулася зустріч «Літературно про інклюзію: розвиток видавничого напрямку, особливості термінології, зв’язок з реальністю».

Зустріч проходила в рамках відкриття інклюзивної номінації Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

Як написати художній твір про інклюзію, на що звернути увагу при підготовці, якою професійною інформацією необхідно володіти.

Корисна інформація, практичні поради, цікавий досвід – усім цим з учасниками зустрічі поділилися спікери:

Олена Осмоловська, ініціаторка та співзасновниця проекту «Інклюзивна література», письменниця, видавчиня, доцент Київського університету ім. Бориса Грінченка.

Лариса Остролуцька, головний спеціаліст Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей і молоді.

Леся Міськів, засновниця БО «Право на Щастя», доктор юридичних наук, з 2011 року працює у сфері забезпечення прав дітей з інвалідністю.

Ніна Салій, координаторка проекту "Відкрий Своє Серце" - платформи, яка об'єднує всі категорії громадян і таким чином створює безбарєрне середовище для всіх без виключення.

Анжеліка Вінніченко, співзасновниця БО «Право на Щастя». Cоціолог та соціальний працівник, займається напрямком доступності для людей з інвалідністю. Тренер з комунікації з людьми з інвалідністю.

Марина Саначина, історик, педагог, має десятирічний досвід роботи в молодіжному секторі, який реалізовує у розвитку волонтерського руху. Займається розробкою моделі інклюзивних дитячих таборів.

Відео зустрічі:


20.11.2017 in the "Оціум a 51. Library" 24 meeting "Literary about inclusion: development of publishing direction, feature of terminology, copulas with reality" took place.

Meeting passed within the framework of opening of inclusive nomination of the International Literary Contest "Koronatsiya slova".

How to write outstanding books about inclusion, useful information, practical advice – all these points speakers shared out with the participants.

Speakers: Olena Osmolovska, Larysa Оstrolutska, Lesia Myskiv, Nina Saliy,Angelika Vinnichenko, Marina Sanachina.

Meeting video:

 

http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/