Про мережу / About network

Мережа інклюзивних амбасадорів

Спільнота учасників, готових поділится своєю реальною інклюзивною історією та просувати разом ідеї рівності та поваги до людської різноманітності.

Кожна історія, яка потрапляє у простір Мережі, потенційно може бути використана у літературному творі. Для цього до Мережі запрошуються письменники, сценаристи, видавці. При використанні інклюзивної історії Мережі у літературному творі, обов’язково зазначається прив’язка до проекту «Інклюзивна література» та факт взаємодії з Інклюзивним амбасадором.

Мережа – це своєрідний комунікатор, якій допомагає авторам знайти реальні прототипи для своїх майбутніх книжкових історій, а людям з інвалідністю та різноманітними особливостями дає змогу побачити себе у книгах.

Наша Мережа сприятиме спілкуванню учасників та стимулюватиме розвиток інклюзивної літератури.

Завдяки цій платформі інклюзивних історій кожна людина може побачити наскільки різноманітним є наш світ, які усі ми різні, які часом однакові та зрозумілі у нас у всіх мрії та бажання.

Механізм роботи Мережі:

Особа з інвалідністю (від 0 до 30 років) самостійно, або від її імені вповноважений представник - батьки, родичі, опікуни, заповнюють реєстраційну форму на сайті та описують персональну історію або кілька історій (це має бути не просто опис індивідуального стану дитини, а розповідь про цікавий випадок взаємодії з ровесниками, наприклад, якась смішна або сумна історія з життя). Історія має бути реальною, а не вигаданою. Історія має найбільш зрозуміло розкрити образ, характер, особливості дитини для оточуючих.

Учасник Мережі стає Інклюзивним амбасадором і погоджується отримувати інформаційні матеріали від проекту "Інклюзивна література" та брати участь у комунікації всередині Мережі інклюзивних амбасадорів.

Партнером проекту є британська програма «Inclusive minds» http://www.inclusiveminds.com, з якою досягнуто домовленість щодо британського менторства у створенні в Україні Мережі інклюзивних амбасадорів
http://www.inclusiveminds.com/ambassdor-network.php.

Мережа інклюзивних амбасадорів передбачає, що кожен носій інклюзивної історії, може поділитися нею та стати героєм літературного твору. Ми створюємо комунікаційний майданчик для творчого спілкування між людьми з інвалідністю, авторами та видавцями. Така комунікація збільшуватиме кількість цікавої та якісної української літератури. Британське менторство дозволить українській мережі стати частиною глобальної світової Мережі інклюзивних амбасадорів.

Наш проект «Інклюзивна література» приєднався до британської Хартії інклюзивної літератури Everybody In – Inclusion And Diversity Charters For The Children's Book World. Inclusive Literature certificate

http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/